Rok Krysy

24.01.2020

Na z jedné přednášek o čínské medicíně jsem se dozvěděla, že jsem v čínském horoskopu znamení Krysy.

Letos bude vládnout Krysa Kovová, já mám ve znamení Vodu. Ale i tak je fajn si z toho něco vzít ...

Rok Krysy - všechno nové

Se znamením Krysy začíná nový cyklus, je totiž prvním znamením čínského horoskopu. Rok 2020 tak odstartuje běh dalších dvanácti let a to, jak začneme, se na nich významně podepíše. Pokud se chcete pustit do něčeho nového - zahájit podnikání, najít si novou práci, oženit se nebo se vdát, mít dítě nebo jen začít běhat, rok 2020 je ten správný. Neodkládejte to a vrhněte se do změny po hlavě.

Krysa je znamení aktivní a činorodé, což znamená, že tento rok bude opravdu šupec a uteče vám mnohem rychleji, než by člověk čekal. Bude taky vyžadovat spoustu aktivity. Dobrou zprávou je, že investovaná energie přinese své ovoce a zase se dost rychle vrátí v podobě úspěchu a bohatství v některé z oblastí života.

Rok nových přátelství

Kovová Krysa je znamení velmi komunikativní a společenské, miluje zábavu a lidi, umí navazovat vztahy a bývá středem pozornosti - a absolutně jí to nevadí. Díky tomu se vám bude v tomto roce dařit navazovat nové kontakty, ale i obnovovat stará přátelství, pokud tedy o to budete stát. Využijte toho a utvrďte všechny vztahy, které to potřebují, ale také navažte nové. I ti, kteří jsou mezi lidmi jindy neohrabaní, se budou cítit daleko sebejistěji.

Rok odpouštění

A co prvek kovu, jak ten se projeví v následujících měsících? Kovová Krysa je oproti ostatním znamením daleko citlivější, dosahuje velkých úrovní intuice a emoční inteligence. Proto si budou lidé lépe rozumět a snad by se k sobě také měli chovat ohleduplněji, protože si budou více vědomi toho, co jejich slova způsobují. Připravte se na rok omluv a vyjasňování i starších ran a bolestí. Rok kovové Krysy by měl v tomto ohledu poměrně razantně vyčistit vzduch.

Rok úspěchů v práci

Rok Krysy slibuje ideální pracovní podmínky - nese s sebou totiž energický, činorodý a pilný náboj, který ve většině z vás probudí daleko větší chuť do práce a zápal pro to, co už vás možná omrzelo.

Navíc se to letos bude hemžit příležitostmi a dobrými nápady, protože budou uvedeny do chodu kreativní mechanismy kovové Krysy. Bude třeba si ujasnit, do čeho svou energii investovat a co za to nestojí, protože hrozí, že se jinak upracujete k smrti.

Říkat ne bude obtížné, když se nabízí tolik zajímavých šancí, které člověku padají do klína vlastně skoro náhodou, ale to je součást lekce, kterou bychom se všichni během tohoto roku měli naučit.