Rok 2022 je rok čísla šest

01.01.2022

Přichází rok 2022, rok tří dvojek, rok čísla šest.


Dvojky budeme mít v v tomto roce hned tři ...  jsou číslem usmíření a propojení, číslem vztahů a porozumění. Je to však také číslo velmi citlivé a emotivní, vibrace dvojky nás poženou k tomu, abychom si všechno víc brali, všechno na nás více dopadne, což pro některé nebude úplně lehké. V neposlední řadě je dvojka číslem párovým, čeká nás tedy hojnost svateb a začátků nových vztahů.

Hlavním číslem roku 2022 je však šestka. Jak je to možné? Stačí sečíst všechny číslice tohoto letopočtu, 2 + 0 + 2 + 2 = 6, tedy celkovou vibrací nadcházejícího roku je šestka. Ta znamená hlavně snahu o harmonii a soulad (což perfektně ladí se smířlivou dvojkou) a návrat k rodině.

Číslo šest reprezentuje balanc a harmonii, souznění a poklidnou situaci. Příští rok nebude svědčit velkým konfliktům a pro nás všechny bude snazší se ovládat, zadržet v sobě příval negativních emocí, uklidnit se, natáhnout pomocnou ruku. Je číslem rodiny, v jejím středu budeme trávit velké množství času a pracovat na vztazích s našimi nejbližšími. Šestka hovoří o potlačení sebe sama, svého ega, svého sobectví ve prospěch druhých. Šestka je také číslem mnohovrstevnatým - pod šarmantním a sebejistým zevnějškem se skrývá křehkost a nejistota. A právě to bude potřeba v příštím roce odhalovat, smířit se s tím a naučit se svou zranitelnost přijmout.