Recenze pro Saal Digital

30.06.2019

Na tuto Fotoknihu jsem se obzvlášť těšila. Když jsem dostala další příležitost otestovat tento výrobek od firmy Saal Digital, byla jsem rozhodnuta věnovat to tématu, které mám nejraději. A to Přírodě v Beskydech, tam, kde to mám nejraději. Jsou zde zahrnuty fotografie za poslední půl rok a byla jsem zvědavá, jak v této Fotoknize budou vypadat.

Opět jen můžu napsat, Fotokniha od Saal Digital je na špičkové úrovni! Neznám lepší. Kvalita tisku, pevná vazba, prostě dokonalost!

Jinak bych už psala to, co minule. Program, který si stáhnete na stránkách firmy, je jednoduchý a pochopitelný. Pracuje se v něm intuitivně.

Dle zkušeností z minula se mi osvědčila matná obálka a vnitřní listy v lesku. Lesk se pro vybrané fotografie skvěle hodí a mám z toho opravdu radost.

Doba doručení? Bleskurychlá. Zabalení? Pevné a bezpečné.

Služby Saal Digital můžu jen doporučit. A až přijde čas, ráda využiji další nabídky na tvorbu publikace či jiných výrobků. V tento moment by mě zajímala tvorba Kalendáře, sice je teprve začátek léta, ale ráda dělám věci v předstihu a v klidu.

Ještě jednou děkuji.

Uvedené fotografie a další snímky z přírody je možné shlédnout na těchto stránkách ...