Recenze k Fotoknize

29.01.2019

Ráda bych se vyjádřila k výrobku Fotokniha od společnosti Saal Digital. Na této knize jsem si chtěla nechat obzvlášť záležet, protože si to naše cesta i fotografie z ní zaslouží. Z tohoto důvodu jsem využila nabízené služby, která na mě "vyskočila" na internetu. 

Mám zkušenosti i s jinými výrobci, nazvala bych to, vcelku uspokojivé. 

Když to vezmu popořadě. Je třeba si stáhnout software a trošku se v něm rozkoukat. Myslím, že pro běžně zdatného uživatele žádný problém. V programu se mi pracovalo dobře.

Co se týká výběru vzhledu, jak vnější obálky, tak jednotlivých stránek, tady jsou našla něco navíc, než u konkurenčního výrobku/společnosti, kde běžně knihy dělám. U Saal Digital se nabízí i obálka mat a vnitřní stránky lesk. Dle publikací o focení, které mi prošly rukami, jsem si udělala obrázek, že takto bych to chtěla. Zatím žádnou takovou knihu nemám. A tak jsem vyzkoušela.

Výsledek? Excelentní! Jsem moc spokojená. I mezi kamarády fotografy kniha sklidila úspěch. A ti jen tak něco nahlas nepochválí. Fotografie v lesku získaly živost a kvalita tisku je na výbornou!

Doba doručení knihy byla neskutečně krátká. Už si to přesně nepamatuji, jestli to bylo ... snad 3 dny? 

Ráda bych tímto poděkovala za možnost vyzkoušet si i jiného výrobce fotoproduktů. Velmi ráda doporučím tuto firmu i její výrobky. A až přijde čas, ráda využiji další nabídky na tvorbu dalších publikací.

Ještě jednou děkuji.

Více o Irsku je možné shlédnout zde, včetně fotografií ...