Fotobanka

02.08.2019

V období zimy mě napadlo založit Fotobanku. Je to taková nadstavba mých webových stránek. Soukromý web spíše prezentuje mou tvorbu, směr focení. Fotobanku bych ráda využila pro prezentaci fotografií, z hlavní části věnované Beskydům. Ráda po kopcích chodím a jezdím, ráda je ve všech ročních obdobích fotím. Vzniká pomalu hezká dokumentace, která by mohla sloužit nejen k mým soukromým účelům, ale pro další použití.

Náměty postupně přibývají, stránky se rozrůstají dle toho, jak to v ten moment vidím. Je to postupný vývoj a to mě baví. Tvorba!

A protože přišel čas zlomené ruky, je více času a tím i nápadů, o co Fotobanku rozšířit, probírat se fotografiemi, které je škoda nechat jen tak v soukromém archivu.

Měla to být spíše práce na zimu, ale ve výsledku v zimě Beskydy fotím nejvíce, aspoň dle fotek, co jsem nyní prošla.

Zdá se tedy, že čas zlomené ruky přišel v ten lepší čas, kdy je krajina ne zrovna dobře fotogenická. Asi to mělo přijít, abych došla k poznání, že bych měla na sebe dávat více pozor a být více v pozornosti v dění kolem sebe.

Na pozdní léto a v čase podzimních mlh už bude vše zase v pořádku a bude moc fajn zase vyrazit za krásou přírody. Podzimní a zimní čas mám nejraději.

A tak zatím vznikla nová část, která se bude věnovat Radhošti a vše s ním související.

Také vznikly stránky věnované folklóru ...

... a střípků z návštěv ve skansenu ...