Drama na Javorníku

08.02.2019

Dnešní podvečer na Velkém Javorníku byl opravdu dramatický. Nemyslím tím, že by se něco ohromujícího stalo, to ne. Ale aby se takhle honily mraky, to se jen tak nevidí. A my na tomto přírodním divadle byli.

Když to vezmu stručně. Napadlo mě, jít na západ slunce a řekla jsem o svém plánu Lucce. Ta tu informaci posunula dál. No, jsem zvyklá chodit do kopců a hlavně na focení sama, občas někoho přiberu, takhle mi to ke štěstí stačí. Na skupinové akce moc nejsem. Ale musím říct, že je fajn občas udělat výjimku. Má to i své výhody. Třeba to, že nemusím nést vůbec nic :-) Pavel nesl celý batoh s foto výbavou, Petr zase stativ. No, takhle lehce se mi už dlouho nešlo! Být lehčí totiž o cca 5 kg není občas vůbec špatné :-)

Takže Lucko, díky, že jsi chlapy přizvala. Pánové díky, že jsme mi cestu ulehčili. Je fajn vědět, že gentlemani ještě nevymřeli.

No, ještě musím říct, že na té rozhledně fučelo jak blázen. Mraky se fakt honily, ale ten vítr, co je honil, ten teda stál za to! Ale tak nějak jsem si už přes letošní zimu zvykla a tak to moc neřeším... teda, když je v tom batohu ještě dost oblečení :-)

A že jsem něco vyfotila, je zázrak, bo většinu času nešlo vidět vůbec nic! Tohle se vždy ukázalo tak na 1-2 sekundy.

To jen ještě jako dodatek, aby jste si nemysleli, že to byl nějaký romantický západ slunce :-)

"Štěstí je stav, ve kterém člověk dělá to, co miluje a miluje to, co dělá." Ať je venku léto nebo zima. Prostě mě to baví ...