4-hodinová dovolená

29.01.2020

Zdá se, že nám letos ta zima brzy zkončí. Je tedy třeba ještě zajezdit si na tratích, než sníh úplně roztaje. Bylo fajn využít zkušenosti z kurzu na instruktora Nordic Walking. Ty 2 sporty jsou si velmi podobné. Vlastně jeden vyšel z druhého. Tj. kdo umí a může běžkovat, může i chodit NW. Hlavně pro lidi, co mají problémy se zády, je to báječný sport a rehabilitační pohyb.

Bylo dobré odstranit chyby, jinak by se pak přenášely do budoucna. Jsem ráda, když člověka na chyby někdo rovnou upozorní, neztrácí se tím pak čas. A já chyby nějaké měla. 

Na víkend hlásí oblevu, je tedy třeba využít i pracovní dny. Všechno jde nějak pořešit. Už není na co čekat, člověk zaváhá a sníh bude fuč. A nebo taky ne, těžko říct. Ale raději si ho zavčasu užít. 

Bylo hezké pozorovat děti, jak si užívají zimní radovánky na Pustevnách. Je hezké, že je učitelé vyvezou na Pustevny bobovat, než aby chodili jen na procházky po městě. Celkově mám ráda děti, svoje i cizí. Ale je taky fajn mít sebou sluchátka, když se mnou pak jeli autobusem zpět do Rožnova. Mám pocit, že ty děti na kopci nabraly nějak moc energie, asi to mají stejně, jako já ...