Dobrá nálada

I ty největší šťastlivce a pohodáře někdy přepadne špatná nálada. Špatná nálada, která nám brání v produktivnosti, nic se nám nechce a dost možná tím pokazíme náladu i našim blízkým. Život je příliš krátký na to, abychom byli zbytečně smutní, takže hledat způsoby, jak být šťastný se vždycky vyplatí.

Rychlá pomoc, když vás přepadne špatná nálada


Zacvičte si

O tom, že pohyb a cvičení vyplavuje endorfiny, jste už určitě slyšeli mockrát. A je to pravda! Nejenže cvičení vyplaví pocity štěstí, navíc budete za vaši snahu odměněni i lepší fyzičkou a krásnou postavou. A to za to přece stojí, tak hurá do toho.

Vyrazte na procházku

I tento bod se týká pohybu. Ale oproti cvičení doma či ve fitku má procházka jednu obrovskou výhodu a to je pobyt v přírodě. Tak vyrazte ven, užijte si čerstvý vzduch a krásy přírody. Procházka vám pomůže pročistit si hlavu, utřídit si myšlenky a jistě se budete cítit lépe.

Ukliďte si doma

Když jste v uklizeném prostředí, i vaše hlava bude čistá a budete se cítit harmonicky. Navíc je uklízení činnost, u které můžete vypnout a zapomenout na své starosti.

Udělejte radost

Sobě či někomu jinému. Je to povznášející. Můžete si koupit něco dobrého a obalit si nervy. Koupit si kabelku, na kterou už dlouho koukáte ve výloze. A nebo něco dopřejte svým blízkým. Tato energie se vám vrátí.

Přečtěte si knihu

Ale ne jen tak ledajakou. Co takhle sáhnout po knize o pozitivním myšlení? Nejen, že vám to zlepší náladu, ale může vám to pomoci svým chmurným pocitům do budoucna i předcházet.

Děkujte

Zamyslete se nad tím, za co můžete být vděční. Jistě toho najdete spoustu. Člověk by se měl umět radovat i z maličkostí. To je klíč ke spokojenému životu.