Fotobanka

02.08.2019

V období zimy mě napadlo založit Fotobanku. Je to taková nadstavba mých webových stránek. Soukromý web spíše prezentuje mou tvorbu, směr focení. Fotobanku bych ráda využila pro prezentaci fotografií, z hlavní části věnované Beskydům. Ráda po kopcích chodím a jezdím, ráda je ve všech ročních obdobích fotím. Vzniká pomalu hezká dokumentace, která by...

Je konec července a mateřídouška v tento čas pomalu odkvétá. Je třeba obejít známá místa a natrhat nějaké zásoby na zimní období.

Vrch Soláň, zvaný též jako "Valašský Olymp", je od pradávna považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska.

Léto je ideální čas poznávat nová místa. No a musím říct, že máme dost velké mezery i v blízkém kraji. Ne že by jsme tu nikdy nebyli, ale tak nějak poznat místa detailněji je moc fajn. Vlakem do Štramberka to jde rychle.

Dny řemesel

21.07.2019

Je hezké připomínat si stará lidová řemesla, pozorovat um řemeslníků. Některá řemesla už pomalu mizí z dnešní doby, jiné se zachovávají. A to je moc fajn.

Prázdniny hezky běží a protože nás nejspíš o víkendu čekají propršené dny, jdeme stanovat přes týden, kdy je ještě hezky.

Velký Choč (1 611 m), aspoň jak jsem slyšela a četla, je jedním ze slovenských nejoblíbenějších vrcholů. Není tu zdaleka tolik turistů jako třeba ve Vysokých Tatrách, výstup netrvá moc dlouho a díky své poloze nabízí nádherné výhledy do všech stran.

Na tuto Fotoknihu jsem se obzvlášť těšila. Když jsem dostala další příležitost otestovat tento výrobek od firmy Saal Digital, byla jsem rozhodnuta věnovat to tématu, které mám nejraději. A to Přírodě v Beskydech, tam, kde to mám nejraději. Jsou zde zahrnuty fotografie za poslední půl rok a byla jsem zvědavá, jak v této Fotoknize budou vypadat.

Na poslední školní den máme trochu jiné plány. Vyrážíme s Maxem do Olomouce.