Rozhledna na nedalekém Karlově kopci. Můžete tu jít 100x a stále je tu hezky, ať je léto či zima.

Jsou dny, kdy na tebe prší a jsou dny, kdy na tebe svítí slunko.
Jsou dny smutné, ale jsou i dny plné štěstí.
Jsou noci, kdy se díváš na oblohu, aby jsi viděl padat hvězdy, ale jsou noci, kdy se díváš na oblohu a víš, že jedna tam svítí jen pro tebe.
Jsou dny, na které by si rád zapomněl, ale jsou dny, na které nezapomeneš ......

Fotobanka

02.08.2019

V období zimy mě napadlo založit Fotobanku. Je to taková nadstavba mých webových stránek. Soukromý web spíše prezentuje mou tvorbu, směr focení. Fotobanku bych ráda využila pro prezentaci fotografií, z hlavní části věnované Beskydům. Ráda po kopcích chodím a jezdím, ráda je ve všech ročních obdobích fotím. Vzniká pomalu hezká dokumentace, která by...

Je konec července a mateřídouška v tento čas pomalu odkvétá. Je třeba obejít známá místa a natrhat nějaké zásoby na zimní období.

Vrch Soláň, zvaný též jako "Valašský Olymp", je od pradávna považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska.

Léto je ideální čas poznávat nová místa. No a musím říct, že máme dost velké mezery i v blízkém kraji. Ne že by jsme tu nikdy nebyli, ale tak nějak poznat místa detailněji je moc fajn. Vlakem do Štramberka to jde rychle.

Dny řemesel

21.07.2019

Je hezké připomínat si stará lidová řemesla, pozorovat um řemeslníků. Některá řemesla už pomalu mizí z dnešní doby, jiné se zachovávají. A to je moc fajn.

Prázdniny hezky běží a protože nás nejspíš o víkendu čekají propršené dny, jdeme stanovat přes týden, kdy je ještě hezky.